Partnerzy

Ze szczególna starannością od kilku już lat dobieramy partnerów budujących dla Państwa maszyny. Wszyscy nasi Partnerzy charkteryzują się:

- ponad 40 letnią tradycją i doświadczeniem

- listą referencyjną obejmującą największe firmy produkcyjne z sektora FMCG

- uznaną renomą dotyczącą innowacyjności i jakości

- sprawną obsługą serwisową szybko reagującą na potrzeby klienta

 

Meurer Verpackungssysteme GmbH :

To jeden z wiodących producentów końcówek linii pakujących w europie. Oferta obejmuje maszyny pakujące folią, kartoniarki zbiorcze, urządzenia buforujące, przenośniki łączące maszyny w ciąg technologiczny i paletyzatory.

Szeroka kadra inżynierska, własna narzędziownia produkująca elementy maszyn i wewnętrzny dział automatyki projektujący i budujący szafy elektryczne pozwalają na budowę maszyn zaawansowanych technicznie, dopracowanych w najmniejszych jakościowych detalach i zapewniających wysoką wydajność produkcji.

Meurer jest firmą gwarantującą naszym klientom bezpieczeństwo produkcji i łatwość obsługi i minimum czynności operacyjno-serwisowych.

 

Miele packeging S.p.a.

Mile to najwyższej jakości maszyny pionowe pakujące w różnego rodzaju folie i worki. Ponad 40 lat doświadczeń wyznaczyło miejsce na rynku wśród najbardziej rozpoznawalnych producentów tego typu maszyn o bardzo dobrej renomie i wykorzystujących najnowsze technologie i rodzaje opakowań. Wysoka specjalizacja pozwala także proponować wiele spośród opatentowanych urządzeń dozujących i pomocniczych.

 

T.Freemantle

To producent maszyn, który swoje pierwsze rozwiązania opatentował na początku lat osiemdziesiątych. Kartoniarki Freemantle znalazły uznanie początkowo na wyspach brytyjskich dzięki dobrej koncepcji konstrukcyjnej i niezawodności. Podejmowanie się również trudnych opakowań kartonowych i podążanie za ich rozwojem pozwoliło zająć miejsce wśród rekomendowanych dostawców rozwiązań automatycznych jak i półautomatycznych dla wielu producentów FMCG.